TurkishEnglishGermany
Alçıpan Tavan ve Duvar
Alçıpan Tavan ve Duvar

Antalya Boyaci firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Bütçenize uygun fiyatlarımız ile salon,antre, ofis, showroom, otel lobisi, restoran, müşteri bekleme ve dinlenme alanları, mağazaların şık ve dekoratif biçimde aydınlatılmasını sağlayan bir aydınlatma ürünüdür.
Uygulandığı bütün ortamı görsel ve dekoratif açıdan zenginleştirir.
Sadece dekoratif değil aynı zamanda estetik bir üründür. Ortamın aydınlatılmasını sağlar.
Modern ve klasik birçok farklı model ve desen seçenekleri ile her türlü mimari tasarıma cevap veren led ve spot aydınlatmalı hazır asma tavan ürünleri mekanlarınız için hızlı, pratik,ucuz, uygulama kolaylığı sağlayan bir üründür.
Klasik asma tavan uygulamasında karşılaşılan şekil, simetri bozuklukları, toz ve kir ile uğraşmak zorunda bırakmaz.
Asma tavan görüntüsünü sağlarken monte edilme imkanı ile istenilen yere taşınabilir.
Uygulama kolaylığı, düşük maliyeti ile son derece yüz güldüren sonuçlar ortaya çıkarmakta ve müşterilerimizi memnun etmektedir.
Müteahhitler, uygulamacılar,mimarlar, dekorasyoncular ve evinde küçük dokunuşlarla değişiklik yaratmak isteyen herkes için estetik tasarımlara imkan sağlar.

Siz de evinizi boyatmayı düşünüyorsanız Antalya Boyaci her koşulda yanınızda olacaktır. Ev boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.