TurkishEnglishGermany
KURUMSAL

2006 yılından bu yana antalya merkez ve tüm ilçelerinde  Komple anahtar teslim ev tadilatı, mutfak dekorasyonu ve tesisat işleri yapmaktayız. Proje ölçeğine göre ekip sayımız değişmektedir ve alanında en az  15 yıl tecrübeli ustalarımızla  beraber profesyonel olarak iş yapıyor ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Antalya Boyacı ile yapılan her işimizde kesintisiz olarak uygulama garanti sunuyor ve müşteriye en iyi şekilde rapor sunarak işe başlıyor ve tamamlıyoruz. Temizlik, titizlik, iş disiplini ve hızlı olma gibi kurallarımızı uyguluyor ve en temiz şekilde işi bitirerek siz müşterilerimizin işini halledebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Boyacı firmanızı seçmeden önce internet üzerinden güzel bir şekilde arayış yapmanızı, eşten dosttan tavsiye almanızı rica ediyoruz. Her işte olduğu gibi dekorasyon işi de ustalık gerektiren bir iştir. İŞİNİ BİLEN DEĞİL ” İŞİ BİLEN FİRMAYIZ ”

Kaliteli Hizmet
Sizlere en kaliteli hizmeti vermek için ürün ve işçilikten hiçbir şekilde kaçmayarak, kaliteden ödün vermeyerek işlerinizi yapıyoruz. İşinizi işimiz görüyoruz.

Garantili İşler
Kalite ve Dürüstçe yapılan işlerinizde problem çıkma olasılığı çok düşüktür. Biz işlerimizin sonuna kadar arkasındayız ve garantili işler yaparız.

Dürüst Ticaret
Dürüst ve Ahlaklı Ticaret mantığından hiçbir şekilde uzaklaşmayarak, dost kazanmak adına işler ve referans kazanmak adına işlerinizi yapmak istiyoruz.