TurkishEnglishGermany

EVİNİZE İŞ YERİNİZE RENK KATIRYORUZ.

Her bütçeye uygun boya ve badana önerilerimizle hayallerinize kavuşun!

Hijyen Çok Önemli !!! Anti bakteriyel boya ile duvarlarınızı dezenfekte ediyoruz

HABERLER
NELER YAPARIZ

2006 yılından bu yana antalya merkez ve tüm ilçelerinde  Komple anahtar teslim ev tadilatı, mutfak dekorasyonu ve tesisat işleri yapmaktadır. Proje ölçeğine göre ekip sayımız değişmektedir ve alanında en az  15 yıl tecrübeli ustalarımızla  beraber profesyonel olarak iş yapıyor ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Antalya Boyacı ile yapılan her işimizde kesintisiz olarak uygulama garanti sunuyor ve müşteriye en iyi şekilde rapor sunarak işe başlıyor ve tamamlıyoruz. Temizlik, titizlik, iş disiplini ve hızlı olma gibi kurallarımızı uyguluyor ve en temiz şekilde işi bitirerek siz müşterilerimizin işini halledebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Boyacı firmanızı seçmeden önce internet üzerinden güzel bir şekilde arayış yapmanızı, eşten dosttan tavsiye almanızı rica ediyoruz. Her işte olduğu gibi dekorasyon işi de ustalık gerektiren bir iştir. İŞİNİ BİLEN DEĞİL " İŞİ BİLEN FİRMAYIZ "

FOTO GALERİ

REFERANSLARIMIZ

MÜŞTERİ YORUMLARI

"Planlanan zamanda istenilen şekilde titizlikle tüm isteklerimi tamamladılar. Çok memnun kaldım."

Hanife B.

Uygun fiyata, kaliteli işi kısa sürede yaptılar. Emeği geçen herkese teşekkürler...

Filiz A

1 günde keşif yaptılar ve sabahına işleme başladılar... Kısa sürede bitirdiler, tam istediğim gibi oldu. Ekibe teşekkür ediyorum...

Yasemin Ş.