TurkishEnglishGermany
2022 Renk Trendleri
2022 Renk Trendleri

Antalya Boyaci firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Zeytin Yeşili
Bu rahat, davetkar yeşil, bize zeytin yapraklarını veya yatıştırıcı aloevera bitkisini düşündürür. Canlı, organik, çok yönlü ve her yere uyan bir renktir.

Gümüş Rengi
Bu renk griyi anımsatsa da gri renginden farklıdır. 2022 renk trendleri üzerinden yapılan tahminler, grinin son on yılın bej odaklı tonlarından ziyade indigo alt tonuyla daha çok gümüşe yöneleceğini gösteriyor.

gümüş rengi

Karanfil Pembesi
Pembe rengi daha çok kızların yatak odalarında tercih edilse de 2022 yılında oturma odaları için de renk trendleri arasına girmeyi başarmıştır.

karanfil pembesi

Odun Kömürü
Bazı insanlar siyah tutkunudur. Ama evlerinde ki odalar için bu kadar cüretkar olmaktan çekiniyorlar. Siyah asil bir renktir. Az eşyalı bir odada çok güzel duracak bir renktir. 2022 yılında tren listesine girmeyi de başarmıştır. Hem evinizin dışı hem de içi için tercih edilebilir.

odun kömürü rengi

Ceviz
Kahverengiye yakın olan bu renk sade renkli mobilyalarınızla mükemmel bir uyum yakalayabilir.

ceviz rengi

Açık Mavi
Açık mavi rengi 2022 yılı renk trendleri arasına yine girmeyi başarmış olan bir renktir. Huzur ve rahatlık veren bu renk en çok yatak odalarında kullanılmaya başlamıştır. Bu rengin uyumanıza yardım edeceği kanıtlanmıştır.

açık mavi rengi

Şeker Kırmızısı
2022 renk trendlerinde gerçek renk patlamasını arıyorsanız, bundan daha iyisini yapamazsınız. Zarif ve çarpıcı bir görünüm için bu saf kırmızıyı odalarınızda kullanabilirsiniz.

şeker kırmızısı

Bu makalemde size 2022 renk trendleri hakkında bilgilendirmek istedim. Umarım sorularınıza yanıt bulabilmişsinizdir.

Siz de evinizi boyatmayı düşünüyorsanız Antalya Boyaci her koşulda yanınızda olacaktır. Ev boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

DİĞER HABERLER