TurkishEnglishGermany
Tavan Boyamak İçin 6 İpucu
Tavan Boyamak İçin 6 İpucu

Antalya Boyacı firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Mobilyaları Kaldırın ve Alanı Temizleyin
Tavanınızı boyamadan önce mobilyalarınızın zarar görmemesi için kaldırmalısınız. İkinci adım alanınızı temizlemektir. Tavanınızın çok tozlu olmadığından ve başlamadan önce çıkarmanız gereken herhangi bir dekor bulunmadığından emin olun.

Zeminlerinizi ve Kenarlarınızı Koruyun
Ne kadar dikkatli olursanız olun, olabilecek her türlü damlamalardan korunduğundan emin olmak için zeminin kenarlarına damla bezleri veya kanvas bantlayın. Boya bulaştırmak istemediğiniz herhangi bir şeyin kenarlarını hizalamak için ressam bandı kullanabilirsiniz.

Tavanı Küçük Alanlara Bölün
Boyamaya hazırlanırken tavanınızı daha küçük alanlara bölmeye çalışın. Bir seferde tüm tavan boyunca uzun bir çizgi çizmenize gerek yok. Bu yöntem aslında kötü sonuçlar veriyor. bunun yerine, büyük yamalar halinde boyayın ve ilerledikçe tavanda doğal olarak olarak ilerleyin.

Doğru Silindirleri Seçin
Tutması ve kullanması kolay hafif tekerlikli kafeslere sahip olduğunuzdan emin olun. Bazı tavanlar merdivenle boyanabilirken, diğerleri bir rulo uzatıcı gerektirecektir, bu nedenle malzeme satın alırken bunu aklınızda bulundurun, daha pürüzlü yüzeyler için bir silindir üzerinde daha uzun tüyler kullanılır, bu nedenle buna göre plan yapın.

Gerekirse İkinci Bir Kat Uygulayın
Tavan boyası, özellikle güneş ışığı ve tavan ışıkları dikkate alındığında, kurudukça oldukça farklı görünebilir. Boyanın kurumasını bekleyin ve birden çok koşulda nasıl göründüğünü kontrol edin. Gerekirse ikici bir kat uygulayın.

Siz de evinizi boyatmayı düşünüyorsanız Antalya Boyacıher koşulda yanınızda olacaktır. Ev boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HABERLER