TurkishEnglishGermany
Antalya Boyacı Firması
Antalya Boyacı Firması

Antalya Boyacı Firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelere hizmet vermekteyiz. Amacımız evinizin görünümünü yenilemek ve sizi yıl boyunca rahat ettirmektir.

Evinizi , yaşadığınız alanı yenilemek sizi iyi hissettirir. Boya genellikle hem iç cepheye hem dış cepheye uygulanır. İç cepheye uygulanan boyaların renk seçiminde dikkatli olunması gerekir. İç cepheye kullanılan boya, uyguladığınız odanın enerjisini hemen değiştirir. Dış cepheye uygulanan boya ise evinizi ilk gün ki gibi göstermeyi amaçlar.
Boyalar çok çeşitlidir. Hayalinizde ki rengi bile bulabilirsiniz.

Parlak boya ve mat boya 

Boya parlaklığı, dış boyanın hem görünümünü hem de performansı ile ilgilidir. Görünüm açısından, çoğu ev sahibi, boyanın sergilediği parlaklık veya parlaklık eksikliğine aşinadır. Ayna benzeri bir boya parlaktır. Işık ondan yansır. Düz veya mat bir boya parlaklığı donuktur. Işığı emer.

Düz veya mat boya, elinizi üzerinde gezdirdiğinizde hafif kireçli ve pürüzlü bir his uyandıran yansıtıcı olmayan bir yüzeye sahiptir. Görünüş olarak oldukça kadifemsidir ve başlangıçta çok çekicidir. Ama zamanla kirleri ve lekeleri ortaya çıkarma eğilimindedir. Düz boya kullanırsanız daha sık evinizi boyamanız gerekir.

Siz de evinizi boyatmak istiyorsanız Antalya Boyacı Firması her koşulda yanınızda olacaktır. Ev boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HABERLER