TurkishEnglishGermany
Antalya boyacı ustası
Antalya boyacı ustası

Gerekli çalışmaların türünü ve miktarını belirlemek için planların / talimatların okunması ve yüzeylerin incelenmesi.İnşaat iskeleleri, armatürleri kaplamak gibi yerinde hazırlıklar yapmak.Kazıma, zımpara kağıdı, eski boya vb.

Yaşam alanlarınızın, binaların ve diğer yüzeylerin iç ve dış kısımlarını boyatmak için yetenekli bir ustamı arıyorsunuz . İşinizin önemi iyi olacaktır çünkü iyi bir usta boyacı’nın hem pratik hem de estetik faydaları vardır.

Mükemmel bir usta işlerinde doğru malzemeyi seçerken bilgili olur. Tüm güvenlik önlemlerini göz önünde bulundurarak çeşitli araçlarla ve çeşitli yüksekliklerde ve alanlarda boya  uygulama konusunda deneyime sahiptir. Görevlerini tamamlarken, güvenilir ve titiz olmalı ve detaylara büyük önem göstermelidirler.

Amaç, yüksek kaliteli uygulama çalışmaları yapmaktır.

Son olarak her eline rulo fırça alan usta değilidir. Biz ek olarak değil tek olarak yapmış olduğumuz babadan gelen 25 yıllık tecrübemizle işinize adayız. Sizde profesyonel bir uygulama istiyorsanız  bizimle iletişime geçebilir ücretsiz keşif ve teklif isteyebilirsiniz

DİĞER HABERLER