TurkishEnglishGermany
Antalya dış cephe boya firması
Antalya dış cephe boya firması

Firmamızın  en fazla yaptığı işlerden olan    dış cephe boya ve izolosyon  Antalya bölgesinde her yıl yüzlerce boya projesine imza atıyoruz. Nedeni, Doğa Ana, her geçen sezon ile dış cepheye  bir sorun ekler. Yaz mevsiminde, yoğun UV ışığı dış boyayı toz haline getirerek boya rengini ve parlaklığını ortadan kaldırır. Kışın yagış ve nem  her yarığa üflenir. Daha sonra, inşaat malzemelerini kıran bir donma çözülme döngüsünü başlatır. İlkbaharda, nem her açıklığa emer ve çürüme sürecini başlatır. Bu nedenle, mevcut boya işinin kalitesine bağlı olarak, dış cephelerin her 10 yılda bir boyanması gerekiyor.

Bunu düşünürseniz, dış cephe boyası aslında evinizin derisidir. Boya çatladığında ve soyulduğunda, artık evi dış elemanlardan koruma görevini yapmıyor. Bu yüzden dış cephe boyaması konusunda proaktif kalmak çok önemlidir.

Müşterilerimiz profesyonel ustalarımızın, bina dış cephesine gerekli bütün güvenlik tedbirlerini alarak çıkıp dış cephelerini boyadıklarında, bize güvenebilirler. En büyük yatırımlarını etkin bir şekilde korumak için mevcut en iyi astarları,  ve boyaları kullanmamıza güvenebilirler. Boya ürünleri eşit kalitede üretilmez, iyi ve zayıf boya ürünleri arasında 5 yıl sonra ciddi bir fark vardır ve kötü boya ürünlerini kullanmak için uzun vadede ev sahibine daha fazla paraya mal olur. Bundan dolayı, işimizi düzgün yaparız, çürük yaptığımız zaman, Doğa Doğa bu kusuru bulur ve ortaya çıkarır. Her müşteri, evlerinin nemden ve çürümeden yalıtılmış bir şekilde profesyonel olmasını kolaylaştıran bir garanti alır.

Her ne kadar birçok müşteri bizi evlerini boyamaya çağırıyorlarsada, çünkü kötü görünüyor, gerçek sorun görünüş değil, boya işinin bütünlüğü ve tehlikede olan ev inşaatı. Bize bir çağrı verin ve nelerin sızdırmaz hale getirildiğini ve uzun vadede profesyonelce nasıl yapılacağı, konusunda bilgi verelim yapmış olduğumuz bazı referans işlerimize buradan bakabilirsiniz

DİĞER HABERLER