TurkishEnglishGermany
Antalya Dış Cephe Boya Firması
Antalya Dış Cephe Boya Firması

Antalya Boyaci firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Firmamızın  en fazla yaptığı işlerden olan    dış cephe boya ve izolasyon  Antalya bölgesinde her yıl yüzlerce boya projesine imza atıyor. Bunun nedeni, doğal afetler sonucu meydana gelen yağmur, dolu ve kar  yüzünden evinizin dış cephesine her sezon bir sorun eklemesidir.. Yaz mevsiminde; yoğun UV ışığı dış boyayı toz haline getirerek boya rengini ve parlaklığını ortadan kaldırır. Kışın; yağış ve nem  her açıklığa nüfuz eder. Daha sonra, inşaat malzemelerini kıran bir donma çözülme döngüsünü başlatır. İlkbaharda; nem her açıklığa girer ve çürüme sürecini başlatır. Bu nedenle, mevcut boya işinin kalitesine bağlı olarak, dış cephelerin her 10 yılda bir boyanması gerekir.

Bunu düşünürseniz, dış cephe boyası aslında evinizin derisidir. Boya çatladığında ve soyulduğunda, artık evi dış elemanlardan koruma görevini üstelenemiyor. Bu yüzden dış cephe boyaması konusunda proaktif kalmak çok önemlidir.

Müşterilerimiz profesyonel ustalarımızın, bina dış cephesine gerekli bütün güvenlik tedbirlerini alarak çıkıp dış cephelerini boyadıklarında, bize güvenebilirler. En büyük yatırımlarını etkin bir şekilde korumak için mevcut en iyi astarları,  ve boyaları kullanmaya özen gösteririz. Boya ürünleri eşit kalitede üretilmez, iyi ve zayıf boya ürünleri arasında 5 yıl sonra ciddi bir fark vardır ve kötü boya ürünlerini kullanmak için uzun vadede ev sahibine daha fazla paraya mal olur. Bundan dolayı, işimizi düzgün yaparız.

Siz de evinizin dış cephesini boyatmak istiyorsanız Antalya Boyacı her koşulda yanınızda olacaktır. Dış cephe veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HABERLER