TurkishEnglishGermany
Dış Cephe Boyanızı Seçmek İçin 5 İpucu
Dış Cephe Boyanızı Seçmek İçin 5 İpucu

Antalya Boyacı firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Evinizin dışını yeniden boyamak, üstlenilmesi yüksek bir proje olabilir, bu nedenle her zaman önce bir profesyonele danışmak iyi bir fikirdir. Hangi faktörleri göz önünde bulundurmanız gerektiği konusunda doğru bilgi olmadan, yanlışlıkla dayanmayan veya tam olarak hayal ettiğiniz gibi görünmeyen bir boya seçebilirsiniz. En iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olacak dış cephe boyası seçmek için beş ipucu için okumaya devam edin.

En Ucuz Ürünü Almayın
En ucuz boya, geri çeviremeyeceğiniz rakipsiz bir pazarlık gibi görünse de, zamana ve hava koşullarına dayanarak pigmentleri ve bağlayıcıları olmayabilir. Bu nedenle her zaman birinci sınıf malzemeler içeren dış cephe boyasına yatırım yapmalısınız. bu uzun vadede en iyi yatırımdır. Ne de olsa dış cephe boyama, üstlenilmesi maliyetli bir proje olabilir, bu nedenle ilk seferde doğru şekilde yapılması önemlidir.

Çevre Malzemelerini Dikkate Alın
Evinizin dışı için yeni boya rengini seçerken, tuğla sütunlar veya veranda mobilyaları gibi çevredeki kalıcı armatürleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu, estetik açıdan en hoş sonuçlar için renkleri koordine etmenize olanak tanır. Harika bir kural, zıt renkler seçmektir. Örneğin, sıcak kırmızı tuğla için nötr bir rengi soğuk gri-mavi alt tonlarla veya sıcaklıkta zıt renklerle eşleştirebilirsiniz.

Renk Koordinasyon Teknolojisi Kullanın
Tüm yerel boya dağıtım mağazalarınızda, muhtemelen renk eşleştirmesi yapabilen ve evinizin dışı için bir plan düzenlemenize yardımcı olan bir makine bulacaksınız. Bu şekilde, renk örneklerini eve götürebilir ve seçeneklerinizi daraltmak için test edebilirsiniz. Ayrıca boya şirketleri tarafından sunulan ve farklı renk seçimlerini denemenize izin veren birkaç çevrimiçi araç da bulunmaktadır.

Trimi Unutmayın
Evinizin dışını boyamayı planlamanın bunaltıcı sürecinde, döşeme dahil tüm detayları düşünmek önemlidir. Dış cephe boyasıyla uyum sağlayacak veya kontrast oluşturacak, evinizin tüm vizyonunu tamamlayacak ve gerçek bir dönüşüm sunacak bir trim boya rengi seçebilirsiniz. Dış renkten birkaç ton daha açık bir trim rengi denediğinizde, ince ve zarif bir vurgu sunabilirsiniz.

Sizde evinizi boyatmayı düşünüyorsanız Antalya Boyaci her koşulda yanınızda olacaktır. Ev boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdam bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HABERLER