TurkishEnglishGermany
İç Cephe Boya Seçimi
İç Cephe Boya Seçimi

Antalya Boyacı Firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelere hizmet vermekteyiz. Amacımız evinizin görünümünü yenilemek ve sizi yıl boyunca rahat ettirmektir.

En iyi iç cephe boya renklerini seçmenin en kolay yolu, sevdiğiniz renklerle başlamaktır. Sevdiğiniz renklerle başladığınızda, belirli bir dekorasyon stili için geleneksel renk şemalarına bağlı kalmazsınız. En sevdiğiniz rengi temel renk olarak kullanarak, etrafında bir renk şeması oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Dergiler ve kataloglar her zaman dekorasyon ilhamının temelini oluşturmuştur. İnternette binlerce ilham sayfasına erişiminiz var. Pinterest ve Instagram gibi sosyal medya siteleri, gerçek zamanlı olarak yenilenen renk ilhamı sunar. Pinterest, favori fikirleriniz için ilham panoları oluşturmak için harikadır, böylece tüm fikirlerinizi tek bir noktada tutabilirsiniz.

Nötr Boya Renkleri
Sırf nötr boya renklerini seçmiş olmanız, rahat olmaları gerektiği anlamına gelmez. Renklerin nasıl kullanıldığı konusunda yaratıcı olarak nötr renk paletinizi canlandırabilirsiniz. Nötr renklerde çizgili bir duvar tonlarca stil katarken odanın rahat görünmesini sağlar. Pastel tavanlı nötr dvar rengi, mekanın yatıştırıcı havasını kaybetmeden renk eklemenin sinsi bir yoludur.

Dışarıyı İçeriye Getirin
Dışarıyı içeri getirmek, renk şemaları için popüler bir ilham kaynağıdır. İster yeşillik yeşili ister kumsalın rahat mavisini seçin, dışarıdan ilham alan renk şemaları dinlendirici ve rahatlatıcıdır.

Daha Açık veya Daha Koyu Bir Gölge Deneyin
Bazen ihtiyacınız olan tek şey, doğru iç boya rengini bulmak için küçük bir ayarlama yapmaktır. Boya renk seçiminizden vazgeçmeden önce, aynı rengin daha açık veya daha koyu bir tonunu düşünün.

Siz de evinizi boyatmayı düşünüyorsanız Antalya Boyacı her konuda size yardımcı olabilir. Boya fikirleri veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HABERLER