TurkishEnglishGermany
İç Kapıların Boyanması
İç Kapıların Boyanması

Bir evin iç dekorunu güzelleştirmenin birçok yolu vardır. İç mekanınıza büyük bir değişiklik sağlamanın kolay ve etkili bir yolu, iç kapıları boyamaktır.

Önce evinizde boyanacak kapıyı seçin. Birine karar verdikten sonra, kapının boyanacak durumda olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Kapı üzerinde boya astarlandığında, son rengi uygulamadan ,öce boya katmanını kaplamak için astar satın almanız gerekir.
Eski bir kapıyı yeniden boyuyorsanız, atmanız gereken birkaç ekstra adım vardır. Kapıda geniş çatlaklar veya kusurlar varsa, bunları ahşap dolgu ile doldurun. Doldurduktan sonra kapıyı zımparalayın, böylece yüzey pürüzsüz olur.

Kapınız hazırlandıktan sonra , bir stil seçip üzerini boyamaya hazır olursunuz. Odanın iyi bir tabanı ve ikincil bir rengi varsa, kapı oda için iyi bir vurgu olabilir.

Sizde evinizin iç kapılarını boyamayı düşünüyorsanız Antalya Boyacı her koşulda yanınızda olabilir. İç kapıları boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HABERLER