TurkishEnglishGermany
İç Mekan Boyama Hizmeti
İç Mekan Boyama Hizmeti
  1. Alçılama ve Duvar Hazırlığı –  çivi delikleri, mobilya veya kapılardaki boyalar veya düz olmayan alanlar için her duvarı ovalar. Alçı duvarlı tarihi evler genellikle çatlak duvarlı çok sayıda alana sahiptir (evin yerleşmesi nedeniyle). Çevreleyen duvarla uyum sağlamak için sadece yaması gereken alanlara ya da tamamen yüzmesi gereken alanlara bir ila üç kat alçı uygulayacağız.
  2. Alçı Sonrası Zımparalama – Alçılama tamamlandıktan sonra, çevresindeki duvar alanlarıyla iyi bir şekilde karışan düzgün ve pürüzsüz bir yüzey oluşmasını önlemek için alçılı alanları zımparalayacağız.
  3. Alçı Sonrası Astarlama – Bir bölgeye üst kat boya uygulamadan önce, bir alanın tutarlı ve homojen bir şekilde bitmesini sağlamak için alçılı alanların astarlanması gerekir.
  4. Tavan Hazırlığı – Tavanlar bazen önceki çatı sızıntılarından kaynaklanan su lekelerini gösterir. Kanamayı önlemek için herhangi bir su lekesini leke tutucularla rutüşliyeceğiz. Sigaradan veya bir ev yangından önemli miktarda nikotin / kurum birikmesi olduğunda, , su bazlı veya standart yağ bazlı bir primerin içinden geçebilecek lekeleri engellemek için Shellac bazlı bir astar kullanmayı seçebilir.

Boyayı Uygulama

Genel olarak, İç Boyama Servislerimize şu sırayla yaklaşırız: tavanlar, sonra duvarlar, sonra duvarlar. Her bir yüzeyi nasıl boyadığımız hakkında daha fazla bilgi.

  • Tavanlar – Tavanlar genellikle sadece bir kat gerektirir ve genellikle beyaza boyanır. Tavanlar, bir merdiven üzerinde kesilir ve daha sonra, bir merdivenden 9 inçlik bir rulo kullanarak veya bir uzatma direği kullanılarak döndürülür. Bir merdiven veya iskele üzerindeki gömme aydınlatma ve tavan vantilatörlerini fırça ile kestireceğiz.
  • Döşeme – Döşeme boyarken, başıboş halı ipliklerinin boyanmasını önlemek için ilk olarak doğrudan taban panosuna bitişik olan taban alanını bantlayacağız ve zemine doğru düz, temiz bir çizgi kesmemizi kolaylaştıracağız.
  • Duvarlar – Döşeme boyandıktan sonra, tüm kesim çizgilerinin temiz ve net olmasını sağlamak için süpürgeliklerin üstünü ve herhangi bir kapı çerçevesinin çevresini bantlayacağız. Genel olarak, bant temiz bir sıyrılma sağlamak için ikinci katın kurumasından sonraki 24 saat içinde çıkarılır. İç boyama işleri için, pürüzsüz, tutarlı bir yüzey sağlamak üzere duvarlar hemen hemen her zaman iki kat boya ile boyanır.

İç Boyama Sırasında Ekipman ve Temizlik

Antalya boyacı, müşterilerinin evlerini gurur ve saygıyla yaratmaya büyük özen gösterir. Her gün iyice ve tamamlandıktan sonra tamamen temizleneceğiz. Müşterilerden, Antalyaboyacı’nın fırçaları ve rulo kaplamalarını temizleyebileceği bir lavaboya ve işiniz boyunca ekipmanı saklayabileceğimiz bir alana erişim sağlamaları istenir.

İş Sırasında İletişim

İş sırasında doğrudan ekibin ustabaşı ile iletişim kurabileceksiniz. Ustabaşı, müşteri için temas noktasıdır ve müşteri sorularına en doğru ve zamanında yanıt verebilir.

Bir Feragatname

Yukarıda açıklanan işlemler tipik olarak yapacağımız şeydir, ancak işinizin özelliklerine bağlı olarak değişecektir. İşiniz için yapacağımız işlemlerin tam bir açıklaması için lütfen teklifinize bakın.

DİĞER HABERLER