TurkishEnglishGermany
Neden Profesyonel boyacı Seçmelisiniz?
Neden Profesyonel boyacı Seçmelisiniz?

Profesyonel boyacı seçmenin Yararları
Evinizi veya işyerinizi kendiniz boyamadan önce, bir dakikanızı ayırarak profesyonel bir boyama firması kiralamanın faydalarını düşünün. Evinizi boyamak, sadece boyayı uygulamaktan daha fazla adım gerektirdiğinden, işinizi bir profesyonelin yetenekli ellerine teslim etmek, işin düzgün bir şekilde yapılmasını ve sonuçlardan heyecanlanmanızı sağlayacaktır.

Renk Danışmanlığı
Kendi eviniz için bir boya rengi seçmek , özellikle önceki renginizden bir değişiklik arıyorsanız, göz korkutucu olabilir. Ve bazen, ne kadar çok renge bakarsanız kararsız kalma olasılığınız o kadar artar.

Profesyonel boyacılar hepsini görürler ve odanın kullanımı, ışıklandırma ve diğer hususlar göz önüne alındığında neyin popüler olduğunu, evinize hangi rengin yakışacagını biliyorlar. Bunu tek başınıza yapmanıza ve daha sonra pişman olacağınız bir renge sahip olmanıza gerek yoktur.

Uygun Hazırlık
Bir boyama projesi , boyayı bir kovaya dökmek ve karıştırmaktan daha fazlasını içeren uygun bir hazırlık gerektirir . İlk damla veya boya damlasının duvarlarınıza çarpmasından önce yapılacak çok şey vardır. Evinizi boyamak için bir profesyonel kiraladığınızda, tamamlanan işe mükemmelliğe ve çoğu insanın kendi başlarına yapabileceğinden çok daha verimli bir şekilde güvenebilirsiniz.

Mobilya Koruması

Mobilyaların, panjurların ve diğer eşyaların, işin yapılması için yeterli alan sağlamak için odadan çıkarılması veya duvarlardan uzaklaştırılması gerekir. Daha sonra, zemininizin yanı sıra odada kalan her şeyin, damlaların emilmesini sağlamak ve evinizin geri kalanında lekelenmeleri önlemek için yüksek kaliteli damla bezlerle kaplanması gerekecektir.

Duvar Hazırlığı

Doldurmak için delikler, kalafatlamak için çatlaklar, onarmak için alçıpan ve düzeltmek için çiviler olabilir. Bu onarımlar tamamlandıktan sonra, toz ve döküntüleri gidermek için duvarların silinmesi gerekecektir. Elektrikli ön plakaların çıkarılması ve etiketlenmesi gerekir. Yüzeyin dokusuna bağlı olarak uygun yapışma seviyesine sahip bant kullanılarak tüm alanın uygun şekilde bantlanması gerekecektir.

astar boya

Astarı uygularken, zaman ayırıp yüksek kaliteli malzemeler kullanmanız önemlidir. Astar, boyanızın uygulandığı baz olduğundan, boya işinizin genel kalitesini büyük ölçüde etkiler. Astar, duvarı kapatmaya, küflenmeyi önlemeye ve boyanın duvarın üzerine eşit olarak dağılmasına izin verir. Boya gibi, astar da kesilmelidir. Kesme işlemi, döşeme, kapılar, pencereler, tavanlar, vb. Yakınındaki alanların dikkatlice çizilmesi gerektiği anlamına gelir. Bant kesinlikle astar boyamaya ve boyamak istemediğiniz yüzeyleri boyamaya yardımcı olurken, bu adım için sabit bir el gereklidir.

Zımparalanmış Yüzeyler

Astar uygulandıktan ve tamamen kuruduktan sonra, tüm yüzeyleri veya kusurları gidermek için duvar yüzeylerinin hafifçe zımparalanması ve daha sonra silinmesi gerekir

Artık duvarlar boyanmaya hazır olduklarına göre, yine boya rengiyle kesilmeleri ve daha sonra duvarlarınıza, belki de birden fazla kat halinde fırçalanmaları veya karıştırılmaları gerekecektir. Profesyonel boyacılar yanlarında çeşitli fırçalar ve rulolar getirecektir, çünkü farklı boyalar ve yüzeyler farklı aplikatörler gerektirir.

Temizlemek
Boya uygulandıktan sonra profesyonellerin işi bitmez. Bantın dikkatlice çıkarılması, damla bezlerin çıkarılması ve mobilyalar yerine geri taşınması gerekir.

Son denetim
Profesyonel bir boya çalışmalarının arkasında duracak. Kaliteden tamamen memnun kalmanızı sağlamak için son bir inceleme bir profesyonelin işaretidir.

boya Şirketi ile İletişime Geçin
Yapılacaklar listenizde boyama projeleriniz varsa.Tadilart Yapı Dekorayon’daki profesyonel ustalar üstün işçiliğiyle bilinir ve Antalya’da en yüksek kalitede sonuçlar sunmaktan gurur duyar . Bugün bize ulaşın ve renk danışmanlığından son incelemeye kadar her şeyi halledelim.

Kaynak:www.tadilart.com.tr

DİĞER HABERLER