TurkishEnglishGermany
Pahalı Ev Boyaları Maliyete Değer Mi?
Pahalı Ev Boyaları Maliyete Değer Mi?

Antalya Boyacı firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Ucuz Boya Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Daha ucuz boyalar daha ucuza mal olur ve bu maliyetsiz gibi görünebilir. Ancak bunun yalnızca bir ön ödeme olması muhtemeldir. Bunun nedeni, daha ucuz boyanın tipik olarak daha fazlasını satın almanızı gerektirmesidir. Daha ucuz boya genellikle daha düşük katı içeriğine sahiptir, bu da boyanın eşit kapama sağlama yeteneğini azaltır. Duvarda daha eşit bir kapsama alanı elde etmek için daha fazla boya satın almanız gerekecek, aksi taktirde, düzensiz yamalar ile kalacaksınız.

Pahalı Boya Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Daha pahalı boyalar ise size daha iyi bir kapatıcılık sağlayacaktır. Boya solvent, pigment ve bağlayıcıdan oluşur. Çözücü, boya kurudukça dağılır. Bağlayıcı ve pigment, bir kutu boyadaki katı maddelerdir ve ne kadar fazla olursa, duvarınızda o kadar iyi kapsama alanı elde edersiniz.

Daha pahalı boyalar için durum, daha açık renklerde bulunan beyaz bir tabanın aksine, şeffaf bir tabana sahip koyu bir renk üzerinde boyama yaparken daha da güçlenir. Daha koyu renklerde bulunan şeffaf bir tabanın üzerini boyamak daha zordur. duvarınızda güzel, pürüzsüz ve eşit bir kaplama elde etmek için muhtemelen üç veya daha fazla kat pahalı boya kullanmanız gerekecek. bu çok gibi görünebilir, ancak aynı sonucu elde etmek için dokuz kat ucuz boya gerektiğini düşündüğünüzde, boya söz konusu olduğunda ne kadar pahalı olursa o kadar iyi olduğu ortaya çıkıyor.
Zaman maliyetini hesaba kattığınızda, yine pahalı boyalar öne çıkıyor. Bir kat boyanın kurumasına izin vermek günde birkaç saat sürebilir. daha fazla katı içeren kaliteli bir boya kullanıyorsanız, yalnızca birkaç kat boyaya ihtiyacınız olacaktır. Daha az katı madde içeren ucuz bir boya kullanıyorsanız, kat üstüne kata ihtiyacınız olacaktır.

Siz de evinizi boyatmayı düşünüyorsanız Antalya Boyacı her koşulda yanınızda olacaktır. Ev boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HABERLER