TurkishEnglishGermany
Tavanı Boyama
Tavanı Boyama

Tavan boyası odadaki havayı aniden değiştirebilir. Tavanların çoğunun düz beyaz, genellikle patlamış mısır dokusuyla olduğu günler geride kaldı. Artık insanlar değişik renkler de kullanmaya başlamıştır.

Tavan renginiz veya tarzınız hakkında fazla düşünmediyseniz, evinizin odalarını iyileştirme fırsatını kaçırıyor olabilirsiniz. Yeni boyanan bir tavan harikalar yaratabilir ve odanızın özelliklerini, görünümünü geliştirir.
Tavan boyanızı yenilemek için birçok sebep vardır. Bunlar;

  • Modası geçmiş tavanların üstüne yeni bir boya uygulayarak evinizin değerini arttırabilirsiniz.
  • Daha rahat yüksek bir tavanlı bir oda mı yoksa küçük bir oda mı istiyorsunuz? Tavanınızdaki renkler, oda için farklı bir etki yaratabilir.
  • Yıllar boyunca beyaz tavanlar moda oldu. günümüz ev dekorunda popüler olan trendleri takip eden tavanlar için odalarınızı farklı renk ve stillerle canlandırır.
  • Evinizde su sızıntısı olduysa tavanlarınızda leke bırakabilir. Yeni boya bu lekeleri gizleyebilir ve tavan yüzeyinin yeniden yeni görünmesini sağlar.

Tavan Renk Seçimleri
Seçeneklerden biri, tavanınızı duvarlarınızdan en az biriyle aynı renge boyayabilirsiniz. Bu, daha açık renkler için iyi bir seçenektir. Eşleşen tavanlara sahip koyu renk duvarlar çok baskıcı görünebilir. Gri, açık sarı veya yumuşak maviler, odayı yumuşak bir ışıltıyla sarmak için hem tavanlarda hem de duvarlarda kullanılabilir.

Diğer bir seçenek de, açık yeşil duvarlara ,orman yeşili tavan yapabilirsiniz. Bu ortamı rahatlatabilir.

Son seçenek ise, tavanınız için tamamen farklı bir renk seçebilirsiniz.

Tavanınızı boyamak odanızın görünümünde büyük bir fark yaratır. Siz de tavanınızı boyamayı düşünüyorsanız Antalya Boyacı her koşulda yanınızda olacaktır. Tavan boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HABERLER