TurkishEnglishGermany
Yağlı Boya Üzerine Boya Nasıl Yapılır?
Yağlı Boya Üzerine Boya Nasıl Yapılır?

Antalya Boyacı Firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelere hizmet vermekteyiz. Amacımız evinizin görünümünü yenilemek ve sizi yıl boyunca rahat ettirmektir.
Yağ bazlı boya, bir zamanlar ince işler, kapılar ve dolaplar gibi yüksek etkili alanlar için iç boya dünyasına hükmetti. Yağ bazlı boya kuruduğunda çevreye zararlı bir dizi organik içerik yayar. Boyayı temizlemek için su yerine mineral ispirto veya tiner kullanılması gerektiğinden, boya genellikle dağınık ve kokuludur.

Bir ev yeterince yaşlıysa , bir yerlerde yağ bazlı boyaya sahip olması kaçınılmazdır. Daha yeni evler, tamamen yasaklanmadığı için yağ bazlı boya alanlarına sahip olabilir. Yağ bazlı boya, dörtte bir veya daha küçük boyutlarda hala mevcuttur. Hatta birçok profesyonel boyacı, fırça izi, boşluk veya kabarcık bırakmayan daha pürüzsüz, kaya gibi sert bir yüzey için yağı latekse tercih eder. Tipik olarak kapı kasalarında, döşemelerde ve pervazlarda, mantolarda, dolaplarda ve raflarda kullanılan yağ boyayı bulacaksınız.

Lateks boya ve hatta diğer yağ bazlı boyalar, yüzey tamamen kirlendiği ve kaplamada başka bir boya tabakasının eklenmesini engelleyen hiçbir şey olmadığı sürece eski yağ bazlı boyanın üzerine başarıyla uygulanabilir. Hazırlık önemlidir. Parlak yüzeyler ikinci bir boya katını iyi almayacağından, bu adımları takip ederek elde edilebilecek uygun temizlik ve astarlanmaya ihtiyaç duyarlar.

Siz de evinizi boyatmayı düşünüyorsanız Antalya Boyacı her konuda size yardımcı olabilir. Boya veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HABERLER